Vergi, Maliye, Ekonomi, Sosyal Güvenlik, Ticaret Hukuku Hakkındaki Herşey

Haberler

31 Aralık 2021
833OKUNMA

VergiAlgı.net Ailesinden Yeni Yıl Dilekleri…

Nazmi Karyağdı: “Covidle birlikte teknoloji bir araya geldi. Kalabalıklar içinde yalnızlığımızı artırdı. Bizse iki yıldır birlikte üretip iyiyi kötüyü, kolayı zoru birlikte paylaşmayı öğrendik. Birlikte olmanın, birlik olmanın bereketinin ve sinerjisinin daha da arttığı yeni ve güzel bir yıl dilerim. Bahtınız da sizler gibi güzel olsun.”

Nejat Karagöz: “Yeni yıl gerçekten " Yeni" olsun; hak, hukuk, adalet, huzur ve bolluk olsun...”

Arzu Yurttaş: “Yeniler umuttur. Bu yeni yılda da kalbinizde umut, gulumsemeleriniz bol olsun, pozitif olun, şükredin. Zalim konuşanlar, hainlik planlayanlar, empatiyi çevresine çok görenler dilerim mucizeler sizlere dokunsun ki kalp kırmayın. Kısacık ömürde sevelim sevilelim.. Masumiyetin ve sevginin hiç bitmediği yıllar diliyorum..”

Berkay Karakaya: “Artık "Başımıza daha kötü ne gelebilir?" demeyeceğimiz, sağlık, mutluluk ve kazanç dolu bir yıl olsun...”

Gülsun Şener Gümüş: “Yeni yıl öncelikle tüm dünyaya "sağlık", mutluluk, huzur ve barış getirsin. Yüzlerimiz hep gülsün, etrafımızda güzel enerjilerin yayıldığı bir yıl olsun.”

Esin Koyuncu: “Yeni yıl yeni umutlar, yeni başlangıçlar demektir. Yeni yılda başarı, huzur, sağlık, mutluluk…”

Sinem Kolay: “Hakkın, özgürlüğün, eşitliğin, adaletin, saygı ve sevginin yükselişe geçtiği; gençlerin umutlarının yeşerdiği; yarınların endişe değil heyecanla karşılandığı, üretkenlik ve sağlık dolu yepyeni bir yıl dilerim. 2022’nin çalışıp çabalayan herkesin emeğinin karşılığını vermesi temennilerimle”

Özlem Ekmekci: “Kalplerdeki tüm güzel dilleklerin yaşandığı sağlıklı bir yıl olması dileğiyle...”

Musa Mete Günaltay: “Zaman dışarıdan bakınca görülmeyen, onunla var iken hissedilmeyen bir nehir gibi. Hayatımızın bu devrinde, yeni olanın o mutlu heyecanıyla doyasıya güzel yıllara.”

Merve Halhallı: “Hayallerimize sıkı sıkıya tutunduğumuz, kalbimizin doyasıya mutlulukla dolduğu, umut dolu bir yıl olması dileğimle…”

Emircan Erdal: “Belirsizlikler, dünyanın en güzel çocuklarını doğurur. 2022 yılı, yaşanmış belirsizliklerin içimizdeki ve çevremizdeki çocukları doğuracağı bir yıl olsun”

Mehmet Uluçay: “Güzel müjdeler ve umutlarla kapımızı çalan, başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimiz geçmiş hatalarımızdan ders alıp tekrarlamayacağımız, sağlıklı, huzurlu bol kazançlı güzel bir yıl olsun.”

Enes Cebe: “İnsan hayatta hiçbir zaman geç kalmamak, ânı yakalamak ve ânı daim olabilmek için gayretle çalışmalı. Bu doğrultuda zamanın kıymetini bilmek, yaşadıkça öğrenmek ve öğrendikçe yaşamak ümidiyle yeni yılın hayırlı olmasını temenni ederim.”

Yorumlarınızı Bize Yazınız

Soru Sor