Vergi, Maliye, Ekonomi, Sosyal Güvenlik, Ticaret Hukuku Hakkındaki Herşey

Sosyal Güvenlik

Ozan BARDAKÇI
26 Aralık 2022Ozan BARDAKÇI
380OKUNMA

69 liraya da yeni yıl hediyesi olur!

Yeni yıla sayılı günümüz kaldı. Yeni yılın iyi kalpli okurlarımıza güzellikler getirmesini dileyerek başlayalım yazımıza.

Yeni yıl birçoğumuz için sevdiklerimize hediye almak için bahane. Bu sayede anlar ve anılar biriktiriyor. Sonuçta insan sosyal bir varlık ve bir şekilde hayatı anlamlandıracak.

Hediye alırken hayat pahalılığını da dikkate almak zorunda kalabiliyoruz. Yani almak istediğimiz ile alabildiğimiz aynı olmayabiliyor. Orijinal bir hediyeyi ise ucuza getirebilmek çok zor olabiliyor. 

Bu yıl sevdiklerinize (veya kendinize) orijinal bir hediyeyi sadece 69,02TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Özellikle 18 yaşını yeni doldurmuş çocuğunuz, kardeşiniz, yeğeniniz veya herhangi yakınınız için “1 günlük isteğe bağlı sigorta” yaptırabilirsiniz. Hem de sadece 69,02 TL’ye.

2022 yılı bitmeden bir gün isteğe bağlı sigorta ile sevdiklerinizin veya kendinizin sigorta başlangıcını yaptırmış olursunuz. Bu sayede hem yeni çıkacak yasalardan daha az etkilenir hem de sigortalılık süresini başlatmış olursunuz.

Unutmayın 1 gün, 1 gündür. Bakarsınız o 1 gün, günü geldiğinde Emeklilikte Güne Takılanlardan olmanızı engeller.

Kim bilir?

Yorumlarınızı Bize Yazınız

Soru Sor